Zakládáme si na komplexní péči a individuálním přístupu.

O společnosti Bulovka Fyzio Clinic

 

Jsme mladá dynamická společnost, která sídlí v krásných moderních prostorách v blízkosti Nemocnice Na Bulovce. Disponujeme špičkovým přístrojovým vybavením.

Zaměřujeme se na komplexní péči s individuálním přístupem.

Náš tým fyzioterapeutů tvoří kvalifikovaní zkušení odborníci na fyzioterapii a zdravý pohyb s cílem poskytnout vám tu nejlepší možnou péči.

Naší vizí je pomoci lidem k lepší kvalitě života, udržet je v dobré fyzické kondici a aktivním způsobem se podílet na odstranění bolestí pohybového aparátu.

Moderní klinika

Naše ordinace se nachází ve 4. patře v moderních prostorách Bulovka Medical Business Centre. V terapii využíváme nejmodernějších fyzioterapeutických metod a konceptů v kombinaci s účinky přístrojové fyzikální terapie. 

Zkušený specializovaný personál

Naši fyzioterapeuti vám pomohou porozumět vašemu zdravotnímu problému a na základě vstupního vyšetření navrhnou způsob řešení a management terapie. Zakládáme si na proklientském, diskrétním přístupu. 

Rychlé objednání

Terapii s fyzioterapeutem si můžete objednat způsobem, který nejvíce preferujete, a to přes online objednávkový systém, telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Tým Bulovka Fyzio Clinic

MUDr. Petra Dvořáková
Rehabilitační lékařka

Paní doktorka vystudovala 2. lékařskou fakultu na Univerzitě Karlově. Atestovala z Rehabilitační a fyzikální medicíny s neurologickým kmenem. Po studiu začala pracovat v Ústřední vojenské nemocnici, kde pracuje dodnes. Zaměřuje se zejména na neurorehabilitaci. Absolvovala četné kurzy - např. se zaměřením na spastickou parézu, aplikace botulotoxinu, v rámci vertebrogenních obtíží Kurz mechanické diagnostiky a terapie (McKenzie), Manuální a myoskeletální medicína. Vzdělává se v oblasti akupunktury. Účastní se zahraničních konferencí a je lektorkou v rámci ultrazvukových kurzů zaměřených na aplikaci botulotoxinu pod ultrazvukovou kontrolou.

Bc. Petra Suchánková, DiS.
Vedoucí fyzioterapeutka

Petra se v terapii věnuje senzomotorické stimulaci a stabilizaci hybného systému, využívá mobilizace žeber dle Ludmily Mojžíšové, klade důraz na uvědomění si vlastního těla v kontextu vývojové kineziologie. Petra absolvovala kurz SpiralDynamik zaměřené na skoliózy, Feldenkraisovu metoda zaměřenou na sebeuvědomění pohybem a propojení mozku s tělem a je instruktorkou pilates.

Bc. Viktor Shejbal
Fyzioterapeut

Viktor nasbíral své zkušenosti v mládeži fotbalového klubu AC Sparta Praha, péčí o prvoligové fotbalisty FK Jablonec, ambulantní péčí v rehabilitačním centru Sarema v Liberci nebo na klinice Fyziolana. Získané zkušenosti a znalosti mu umožňují poskytovat kvalitní a individuální péči klientům. Viktor absolvoval kurzy Neurac, založené na obnově neuromuskulární kontroly a kurz mobilizací. V terapii využívá ošetření myofasciálních trigger pointů, FMT Blades a kineziotaping.

Mgr. Lucie Pochmanová
Fyzioterapeutka

Lucie v rámci praxe pracovala se širokou škálou pacientů v ambulantních, nemocničních i lázeňských zařízeních. V terapii využívá cvičení vycházející z vývojové kineziologie, prvky jógy, měkké a mobilizační techniky a viscerální manipulaci. Se svými klienty ráda zapojuje cvičení do jejich běžného dne a nezapomíná ani na pracovní ergonomii. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a neopomíná ani vliv psychiky na pohybový systém.

Mgr. Kateřina Prokopová
Fyzioterapeutka

Kateřina se věnuje zejména problematice spojené s dysfunkcí svalů pánevního dna, fyzioterapii v těhotenství a fyzioterapii po porodu. Ve své terapii využívá prvky vývojové kineziologie, metodu Ludmily Mojžíšové, metodu ošetření a vyšetření per rectum i per vaginam, prvky jógy, měkké a mobilizační techniky a kineziotaping. Naplňuje ji práce s motivovanými klienty, kteří chtějí být v dobré kondici a plní energie. Je pro ni důležitá vzájemná důvěra, individuální komplexní přístup a zařazení cvičení do běžných denních aktivit.

Bc. Jana Sedláková, MBA
Ředitelka kliniky